Tyto internetové stránky využívají soubory cookie k ukládání informací na Vašem počítači. Některé jsou z nich zásadně důležité pro funkčnost stránek. Dalším používáním těchto stránek udělujete souhlas s umístěním těchto souborů cookie. V případě nesouhlasu opusťte tyto stránky.
| Souhlasím | Opustit stránky |

O nás

Informace o nás. Na našem inzertním portálu najdete v prvé řadě spoustu zajímavých informací o jednotlivých psích plemenech. Poznáte jejich historii, fyzické i společenské vlastnosti a dozvíte se něco o výchově štěňat různých plemen a o chovu psů obecně. Víte, že lidé, kteří chovají psy, žijí šťastnější, delší a plnější život? Sociologové a veterináři již roky bádají nad pozitivními účinky, které mají psi na lidské zdraví a štěstí. Vítejte na stránkách naší chovatelské stanice najdete informace a novinky nejen o plemenech čínský chocholatý pes, peruánský naháč aj. plemena psů. Naší snahou je chov zdravých a exteriérově líbivých jedinců odpovídajících standardu plemene. Preferujeme především nepříbuzná a zajímavá spojení. V našich odchovech najdete nejenom světové a evropské vítěze, šampiony a interšampiony, ale především výborné společníky pro volný čas, výstavy nebo sport.

Na našem psím portálu najdete v prvé řadě spoustu zajímavých informací o jednotlivých psích plemenech. Poznáte jejich historii, fyzické i společenské vlastnosti a dozvíte se něco o výchově štěňat různých plemen a o chovu psů obecně.

Plemena psů

Plemena psů

Čínský naháč.

Hodnocení:


Sponzorované odkazy
 
Podat inzerát zdarma
KATEGORIE INZERCE ZDARMA
VYHLEDÁVÁNÍ NA WEBU
Název:
Kraj:

Najít dle výběru
Přidat inzerát zdarma

ČLÁNKY A INFORMACE
DISKUZE O PSECH
Čínský Naháč, Čínský chocholatý pes, plemena psů, inzerce psů zdarma | Copyright © 2002-2014, Profi-HOLDING, a.s. All Rights Reserved.| Inzerce zdarma